Впровадження 1С-Бітрікс: Корпоративний портал »(Коробкова версія) в компанії різного рівня, від малого і середнього бізнесу до великих підприємств і корпорацій.
от 12000грн.
Підвищуйте кількостей продажу менеджерів, проконтролюєте співробітників, делегіруете завдання, отримаєте повну аналітику продажів і заощадите час для управління бізнесом завдяки CRM.
от 8000грн.
Телефонуйте і приймайте дзвінки на стаціонарні і мобільні телефони прямо з CRM. Всі дзвінки прив'язані до карток клієнтів, операцій і компаніям.
от 5000грн.
Гарантія результату
Демо-версія дозволяє вам побачити результат до покупки, а безліч налаштувань дадуть можливість змінити сайт на ваш смак
Швидкий і вигідний старт
Запуск сучасного адаптивного сайту за кілька робочих днів і в 5 разів дешевше розробки на замовлення
Оперативна підтримка
Консультуємо не тільки по телефону і поштою, але і в популярних месенджерах

Впровадження «1С-Бітрікс: Корпоративний портал»


Бізнес-комунікації


жива стрічка

Працюйте в корпоративному порталі з задоволенням - як в соціальній мережі. Адаптивний і зрозумілий інтерфейс який будь-який співробітник зможе оптимізувати під свої завдання, дозволяє легко отримати доступ до & nbsp; управлінню & nbsp; завданнями, документами, робочим часом і іншими сервісами. Всі інструменти у вас «під рукою» - в інтерактивній «Живий стрічці».

бізнес чат

Запросіть колег в груповий бізнес-чат, спілкуйтеся з ними як в звичних для вага месенджера - текстом, голосом і відео. Пишіть повідомлення, спільно редагуйте один документ. Зв'яжіться з колегою, який офлайн, - зателефонуйте йому на мобільний прямо з порталу. Телефонуйте клієнтам & nbsp; з CRM & nbsp; на звичайний телефон за допомогою вбудованої телефонії. Працюйте з партнерами спільно в екстранеті - на захищеній і нейтральній території.

CRM: клієнти і продажу


CRM старт_cr.jpg

Ведіть в своїй CRM базу контактів і компаній, з якими ви співпрацюєте. Керуйте лідамі і угодами з будь-якого пристрою, включаючи мобільні. Використовуйте звіти і аналітику для контролю та оптимізації роботи відділу продажів. Фіксуйте всі події (дзвінки, листи, зустрічі), виставляйте рахунки клієнтам, будуйте звіти і «Воронку продажів». Плануйте справи, не виходячи з CRM. Створюйте завдання, використовуйте бізнес-процеси для обробки лидов і угод, розсилайте листи і телефонуйте клієнтам прямо з CRM на звичайні телефони.

CRM контакти_cr.jpg

Приймайте і робіть дзвінки прямо з картки клієнта, використовуючи мобільні і стаціонарні номери телефонів. Автоматизуйте процес заповнення картки клієнта або створення нових замовлень. Записи розмов допоможуть оцінити роботу співробітників і проводити аналіз невдалих переговорів.

CRM угоди_cr.jpg

Створюйте статуси Лидов і угод, формуйте воронку продажів і отримаєте наочні звіти по кожній стадії. Простий і зручний інтерфейс Канбан дозволяє бачити всю необхідну інформацію про угоду і легко міняти статуси. Ви завжди будете отримувати наочну картину по поточному стану справ.

Управління завданнями і проектами


Завдання

Керуйте завданнями і проектами за допомогою зручних інструментів. Функціонал завдань включає інтеграцію з календарями, механізм делегування, чек-листи, готові шаблони завдань, конструктор фільтрів і завдання в екстранеті для роботи з партнерами. Контролюйте своєчасне виконання завдань в підрозділах, допомагаючи підлеглим не допускати порушень. Враховуйте в рамках проекту витрати часу і інших ресурсів на виконання завдань.

Завдання - Кабан_cr.jpg

Канбан в задачах - в цьому режимі наочно видно, які завдання зараз знаходяться в тій чи іншій стадії. У режимі КАНБАН можна працювати і над окремими проектами, яким керує модератор. Для кожного проекту або групи можна вибудувати свою послідовність статусів. Роботи в задачах дозволяють створювати додаткові завдання, повідомлення співробітникам або клієнтам при досягненні завдання певного статусу.

Облік часу в завданнях_cr.jpg

Стежите за ходом завдань за проектом за допомогою діаграми Ганта. Перевірте завантаженість колеги за допомогою спеціальної діаграми, перш ніж поставити йому нове завдання. Оцініть роботу з завданнями, отримавши звіти по людям/відділам/проектам. Підведіть підсумки роботи за місяць - по відділу і за кожним працівником.


Залишити заявку

Залиште вашу заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом

Х
ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ