Створюємо веб-сайти на Бітрікс, які приносять користь.

Створення сайтів на Бітрікс від Золотого сертифікованого партнера. Адаптивний композитний сайт з урахуванням вимог CEO.

It's not working!

Вирішуємо ваші завдання

Залучити клієнтів

Залучити клієнтів

У вас мало клієнтів? Низькі продажу? А що ви робите для того, щоб їх залучити? Велика кількість клієнтів - мрія будь-якого.

Продати товар або послугу

Продати товар або послугу

З кожним роком, клієнт стає все більш вимогливим, а конкурентів все більше. Ми допоможемо виділитися на просторах інтернету.

Побудувати знання

Побудувати знання

Впізнаваність - головний двигун продажів. Створення та підтримка бренду на перших позиціях гарантія стабільних продажів.

Етапи розробки сайту

ПЕРШИЙ

ПЕРШИЙ

Визначення мети і завдань сайту, розробка і узгодження технічного завдання.

ДРУГИЙ

ДРУГИЙ

Підписання договору. Складання прототипу дизайну сайт, верстка і підключення CMS Бітрікс.

ТРЕТІЙ

ТРЕТІЙ

Розробка і впровадження функціоналу сайту згідно з технічним завданням. базове наповнення

ЧЕТВЕРТИЙ

ЧЕТВЕРТИЙ

Тестування проекту з моніторингу якості впровадження та функціональне тестування замовником.

Сертифікати

Партнер

Б24 золотой партнер

Системное администрирование

Бизнес-процессы

Программы мониторинга

З'явилися питання до нас?

Залиште свій номер телефону і ми вам передзвонимо!

Дізнайтеся про можливості продукту прямо зараз:


Універсальний конструктор сайтів

Конструктор сайтов

Зручний конструктор сайтів і Лендінзі всередині CMS Бітрікс. Необмежена кількість повноцінних сайтів і сторінок можна створювати на одній ліцензії. Маркетологи і менеджери можуть самостійно створювати посадочні сторінки для просування Ваших товарів і послуг - з максимально точними пропозиціями для кожного рекламного оголошення. Використовуючи найбільш вдалі рішення в якості шаблонів які вже оптимізовані по вимоги пошукових систем.

Інтернет магазин

Керуйте електронними каналами продажів товарів і послуг! Ваш магазин - це адаптивний і швидкий фільтр, зручна корзина, гнучка процедура оформлення замовлень, персональний розділ покупця з настройками профілю та історією замовлень, інтеграція з службами доставки та платіжними системами. Потужний адміністративний розділ для настройки параметрів магазину, обліку та контролю замовлень, управління складом і гнучка система управління вартістю.


Вбудований модуль «Інтернет-магазин» допоможе швидко створити і налаштувати свій власний інтернет-магазин, почати продаж товарів і послуг в Інтернеті. Майстер магазину швидко проведе вас по всіх ключових етапах запуску, дасть можливість не упустити важливі моменти і зверне вашу увагу на корисні дрібниці які додадуть магазину привабливості та унікальності.

Магазин

Маркетинг і комунікації

sender_start_sm
Потужний інструмент для сегментації клієнтської бази, створення і управління email і sms розсилками, тригерні розсилки і цільова реклама в інтернеті, настройка різних програм лояльності з великим вибором видів знижок.

✔ Тригерні розсилки
✔ Майстер створення розсилок
✔ BigData: персоналізація в розсилках
✔ Конструктор акцій
✔ Email-маркетинг
✔ Email-маркетинг в дії
✔ Всі інструменти маркетингу

Висока продуктивність

Використання нових технологій дозволяє збільшити швидкість роботи сайтів, композитне рішення від компанії Бітрікс може прискорити сайт в сотню разів. Це в свою чергу знижує навантаження з серверів і збільшує відмовостійкість при високій відвідуваності сайту. Продумані компоненти каталогу, фільтра і кошики скорочують час пошуку та оформлення замовлення залишаючи у клієнтів позитивні емоції від покупок в вашому інтернет-магазині.


Для мобільної версії сайту одним з ключових критеріїв є швидкість відображення і пошуку по сайту. Композитний режим дозволяє максимально швидко відобразити клієнту необхідні блоки при цьому зберігаючи правильну компоновку елементів.

composite

Залишити заявку

Залиште вашу заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом

Х
ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ