Надійність і відповідальність.

Наша компанія працює на ринку IT-послуг з 2013 року, спеціалізується на розробці і підтримці проектів на Бітрікс, а так само настройки та обслуговування серверів і інфраструктурних рішень для великих інтернет проектів. Основні наші цінності - надійність, професіоналізм і швидкість наших робіт. Індивідуальний підхід до кожного клієнта і максимальна злагодженість роботи всієї нашої команди дозволяє досягати максимальних результатів в найкоротші терміни.


Розробка інтернет рішень.

Інтернет рішення

В нашій команді розробників, тільки штатні співробітники, які пройшли курси і навчання по розробці інтернет проектів на Бітрікс. Ми спеціалізуємося на розробці великих інтернет магазинів і доопрацювання інтернет проектів яким недостатньо штатного функціоналу «Бітрікс: Управління сайтом». Розробка ведеться з урахуванням всіх вимог і стандартів розробки інтернет проектів.

Для кожного проекту ми підбираємо свою методику взаємодії, це дозволяє нам максимально спростити і прискорити спілкування між фахівцями замовника і нашими розробниками. Залежно від конкретних завдань і складності проекту ми можемо підключати розробників до прямого спілкування з клієнтом, це дозволяє скоротити час на узгодження і зменшує ризики виникнення протиріч в логіці роботи проекту.

Обслуговування серверів для Бітрікс.

Наша компанія перша і на 2019 рік єдина в Україні підтвердила компетенцію "Системне адміністрування і експлуатація - Бітрікс". Маючи величезний досвід по роботі з великими клієнтами і вирішенні проблем з швидкодією і стійкістю до відмов проектів на Бітрікс, ми розробили унікальні рішення і методики тестування і моніторингу серверів і проектів в цілому.


Системи моніторингу дозволяють своєчасно прийняти необхідні рішення для запобігання збоїв і втрати інформації, що в свою чергу підвищує привабливість інтернет проекту в очах кінцевого користувача. Наша система моніторингу може збирати до 300 параметрів, в які входять не тільки дані з сервера але і самого сайту, тим самим ми можемо отримувати інформацію не тільки про стан сервера і ПО, але і про роботу самого сайту, відловлювати помилки в розробці і випадкові проблеми в роботі проекту.

Системне адміністрування і експлуатація

Залишити заявку

Залиште вашу заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом

Х
ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ