Аудит сервера

  • Повний

    від 6900 грн.

  • Базовий

    від 2800 грн.

Аудит сервера

Аудит сервера дозволяє виявити причини виникнення помилок, потенційно вразливі місця в настройках сервера і серверного устаткування. Дозволяє зібрати необхідні дані для прийняття рішення про заміну обладнання на більш нове або потужне. Основним завданням аудиту серверів ми вважаємо збір всіх даних і аналіз роботи сервера в трьох основних розрізах:

  • Швидкодія системи - відповідність налаштувань і ресурсів сервера поставленому завданню.
  • Отказоустойчивость системи - ймовірність і причини збоїв в роботі сервера і залежних від нього систем.
  • Безпека даних - захищеність даних від випадкових втрат, зовнішнього втручання або крадіжки інформації.

Наша компанія проводить аудит згідно чек-листів в усіх напрямках, аналізуючи не тільки поточний стан сервера і його налаштування але і роботу сервера в динаміці, збираючи статистику через систему моніторингу сервера від доби до тижня. Аналіз даних отриманих системою моніторингу дозволяє знайти циклічні проблеми зіставити час виникнення проблем з регламентними завданнями та іншими роботами на сервері.

Докладний звіт і рекомендації допоможуть Вам прийняти рішення у виборі подальших дій і максимально швидко вирішити виникаючі проблеми. Наша компанія не тільки проводить аудит але і може запропонувати послуги з налаштування або обслужіванію сервера . Заказать