Аудит сервера

Аудит сервера Аудит сервера дозволяє виявити причини виникнення помилок, потенційно вразливі місця в настройках сервера і серверного устаткування. Дозволяє зібрати необхідні дані для прийняття рішення про заміну обладнання на більш нове або потужне. Основним завданням аудиту серверів ми вважаємо збір всіх даних і аналіз роботи сервера в трьох основних розрізах:

  • Швидкодія системи - відповідність налаштувань і ресурсів сервера поставленому завданню.
  • Отказоустойчивость системи - ймовірність і причини збоїв в роботі сервера і залежних від нього систем.
  • Безпека даних - захищеність даних від випадкових втрат, зовнішнього втручання або крадіжки інформації.

Наша компанія проводить аудит згідно чек-листів в усіх напрямках, аналізуючи не тільки поточний стан сервера і його налаштування але і роботу сервера в динаміці, збираючи статистику через систему моніторингу сервера від доби до тижня. Аналіз даних отриманих системою моніторингу дозволяє знайти циклічні проблеми зіставити час виникнення проблем з регламентними завданнями та іншими роботами на сервері.

Докладний звіт і рекомендації допоможуть Вам прийняти рішення у виборі подальших дій і максимально швидко вирішити виникаючі проблеми. Наша компанія не тільки проводить аудит але і може запропонувати послуги з налаштування або Обслуговування серверів.

Навіщо проводять аудит сервера і сайту.

Комплекс перевірок і аналіз отриманих даних в процесі аудиту дозволяє відповісти на питання про поточний стан сервера і сайту. Але які саме показники важливі і яку користь отримує замовник від аудиту?

В першу чергу всіх цікавить надійність роботи сервера і сайту. Для отримання відповіді на це питання необхідно переконається, що сервер фізично працює справно. Система охолодження працює, модулі пам'яті і процесор не видає помилок при навантаженні, а диски не мають пошкоджених секторів або блоків.

Аудит безпеки, дозволяє знайти і усунути вразливі для зовнішнього впливу служби і сервіси. Сканування сервера і сайту різними інструментами убезпечить проект від злому, крадіжки або втрати інформації в слідстві зовнішнього впливу.

Аудит налаштувань сервера, відповідає за перевірку налаштувань, які можуть впливати на швидкодію і відмовостійкість роботи сайту та сервера. Дозволяє оптимізувати роботу і отримати максимальну швидкість роботи сайту.

Тестування відмовостійкості допоможе зрозуміти з якими навантаженнями впорається система, і які необхідно передбачити дії в разі виникнення складних ситуацій.

За результатами аудиту надається технічний звіт, який може бути корисний вашого системного адміністратора або розробнику сайту для виправлення виявлених проблем. Окремо надається короткий висновок, в якому представлені висновки про стан вашого сервера і сайту.

Як часто робити аудит.

Аудит сервера і сайту рекомендують робити мінімум 1 раз на рік. Для сезонного бізнесу проводити аудит бажано за місяць до початку активних продажів, щоб мати можливість внести зміни в налаштування або навіть змінити сервер. Проводити аудит потрібно після внесення змін на сайті, так як навіть невеликі доопрацювання сайту можуть створювати додаткове навантаження, вимагати більше оперативної пам'яті або займати багато місця на диску.

Чи потрібен аудит сервера на підтримку.

Якщо у вас в компанії є хороший фахівець або ви користуєтеся послугами компанії по підтримці вашого сервера і сайту проводити зовнішній аудит все одно необхідно. Аудит дозволяє оцінити не тільки роботу сервера і сайту, але і роботу обслуговуючих його фахівців. Зовнішній погляд на роботу системи завжди має цінність, і якщо в процесі аудиту не буде ніяких зауважень, все працює правильно, швидко і надійно, це зайвий привід порадіти за правильний вибір фахівців і впевнено продовжувати роботу.

Використовуючи аудит можна підняти рівень знань свіх фахівців, розбираючи і аналізуючи результати аудиту, майже завжди можна отримати додаткові знання і досвід. І в подальшому використовувати його для перевірки і самостійного підтримки сервера і сайту в оптимальному стані.

Заказать