Тариф розрахований для компаній, що мають невеликі проекти і інтернет-магазини, без штатного системного адміністратора. Періодичне обслуговування і постійний моніторинг сервера знижують ризик і скорочують простий сайту при виникненні технічних проблем. Регулярне резервне копіювання захищає від втрати даних.
1400грн.
Надійне рішення для тих, хто цінує надійність і стабільність. Забезпечимо цілодобовий моніторинг, оптимізацію та автоматизацію роботи серверної частини. Взаємодіємо з розробниками для максимальної ефективності і швидкодії Вашого проекту.
4200грн.
Рішення для великих компаній, що мають кілька серверів і високі навантаження. Максимальна швидкість реакції на запити, постійний контроль роботи серверів. Комплексний підхід до проекту з урахуванням як технічних ресурсів і можливостей, так і бізнес моделі проекту.
от 7000грн.
Гарантія результату
Демо-версія дозволяє вам побачити результат до покупки, а безліч налаштувань дадуть можливість змінити сайт на ваш смак
Швидкий і вигідний старт
Запуск сучасного адаптивного сайту за кілька робочих днів і в 5 разів дешевше розробки на замовлення
Оперативна підтримка
Консультуємо не тільки по телефону і поштою, але і в популярних месенджерах

IT-аутсорсинг - обслуговування серверів і сайтів

Команда ROBOT.NET готова запропонувати послуги з налаштування та обслуговування серверів, розробці сайтів та впровадження Бітрікс24 в Дніпрі на найвигідніших умовах. Гарантуємо високу якість і дотримання термінів.

Будь-яка система, навіть найнадійніша вимагає регулярного обслуговування і модернізації. Ми і наші клієнти вже не раз переконувалися, що регулярне обслуговування набагато вигідніше ніж рішення проблем після їх виникнення. Головним критерієм у таких випадках ставати час. Ми завжди намагаємося максимально швидко реагувати не тільки на запити і проблеми клієнтів на пакетному обслуговуванні але і на звернення всіх наших клієнтів. На жаль навіть в таких випадках час реакції у усунення проблеми при разових роботах вище. Це в першу чергу пов'язано з тим що потрібен час на отримання необхідних доступів, і узгодження порядку робіт, підключення моніторингу в час на перевірку всієї системи в цілому.

Залишити заявку

Залиште вашу заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом

Х
ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ