Наші послуги

Обслуговування сервера Бітрікс - Стандарт

Обслуговування сервера Бітрікс - Стандарт

Тарифний план Бітрікс (Стандарт) розрахований для компаній мають невеликі проекти і інтернет магазини але немає можливості тримати в штаті системного адміністратора для проведення технічних робіт на сервері.

Обслуговування сервера Бітрікс - Преміум

Обслуговування сервера Бітрікс - Преміум

Тарифний план Бітрікс (Преміум) призначений для компаній які висуваю підвищені вимоги до відмовостійкості і швидкодії своїх проектів або проблемних проектів де існують явні проблеми з роботою сайту.

Обслуговування сервера Бітрікс - Люкс

Обслуговування сервера Бітрікс - Люкс

Тарифний план Бітрікс (Люкс) - рішення для великих компаній мають кілька інтернет магазинів і серверів з високим навантаженням. Тариф включає в себе всі пункти тарифу Бітрікс (Преміум) але має більш високий пріоритет при обробці запитів.

IT-аутсорсинг - обслуговування серверів і сайтів

Команда ROBOT.NET готова запропонувати послуги з налаштування та обслуговування серверів, розробці сайтів та впровадження Бітрікс24 в Дніпрі на найвигідніших умовах. Гарантуємо високу якість і дотримання термінів.

Будь-яка система, навіть найнадійніша вимагає регулярного обслуговування і модернізації. Ми і наші клієнти вже не раз переконувалися, що регулярне обслуговування набагато вигідніше ніж рішення проблем після їх виникнення. Головним критерієм у таких випадках ставати час. Ми завжди намагаємося максимально швидко реагувати не тільки на запити і проблеми клієнтів на пакетному обслуговуванні але і на звернення всіх наших клієнтів. На жаль навіть в таких випадках час реакції у усунення проблеми при разових роботах вище. Це в першу чергу пов'язано з тим що потрібен час на отримання необхідних доступів, і узгодження порядку робіт, підключення моніторингу в час на перевірку всієї системи в цілому.


З'явилися питання до нас?

Залиште свій номер телефону і ми вам передзвонимо!

Залишити заявку

Залиште вашу заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом

Х
ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ