Тарифний план Бітрікс (Стандарт) розрахований для компаній мають невеликі проекти і інтернет магазини але немає можливості тримати в штаті системного адміністратора для проведення технічних робіт на сервері.
1400грн.
Тарифний план Бітрікс (Преміум) призначений для компаній які висуваю підвищені вимоги до відмовостійкості і швидкодії своїх проектів або проблемних проектів де існують явні проблеми з роботою сайту.
4200грн.
Тарифний план Бітрікс (Люкс) - рішення для великих компаній мають кілька інтернет магазинів і серверів з високим навантаженням. Тариф включає в себе всі пункти тарифу Бітрікс (Преміум) але має більш високий пріоритет при обробці запитів.
от 7000грн.
Гарантія результату
Демо-версія дозволяє вам побачити результат до покупки, а безліч налаштувань дадуть можливість змінити сайт на ваш смак
Швидкий і вигідний старт
Запуск сучасного адаптивного сайту за кілька робочих днів і в 5 разів дешевше розробки на замовлення
Оперативна підтримка
Консультуємо не тільки по телефону і поштою, але і в популярних месенджерах

IT-аутсорсинг - обслуговування серверів і сайтів

Команда ROBOT.NET готова запропонувати послуги з налаштування та обслуговування серверів, розробці сайтів та впровадження Бітрікс24 в Дніпрі на найвигідніших умовах. Гарантуємо високу якість і дотримання термінів.

Будь-яка система, навіть найнадійніша вимагає регулярного обслуговування і модернізації. Ми і наші клієнти вже не раз переконувалися, що регулярне обслуговування набагато вигідніше ніж рішення проблем після їх виникнення. Головним критерієм у таких випадках ставати час. Ми завжди намагаємося максимально швидко реагувати не тільки на запити і проблеми клієнтів на пакетному обслуговуванні але і на звернення всіх наших клієнтів. На жаль навіть в таких випадках час реакції у усунення проблеми при разових роботах вище. Це в першу чергу пов'язано з тим що потрібен час на отримання необхідних доступів, і узгодження порядку робіт, підключення моніторингу в час на перевірку всієї системи в цілому.

Залишити заявку

Залиште вашу заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом

Х
ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ