Оплата з карти LiqPay і Privat24

liqpay.png

Для зручності наших клієнтів послуги нашої компанії можна оплатити пластиковими картами і через особистий кабінет Приват24. Всі платежі здійснюються без комісії, час зарахування коштів залежить від завантаженості банку, але як правило на протязі декількох секунд.

Безготівковий спосіб оплати

Для оплати наших послуг від юридичної особи необхідно надати реквізити платника при оформленні замовлення, після чого буде підписано і відправлений комплект документів (договір і рахунок). Договір укладається до кінця календарного року з автоматичною пролонгацією. Акти виконаних робіт можна отримати поштою або в офісі нашої компанії. Рахунки виставляються в перший робочий день місяця і дійсний протягом 10-ти днів.


Вбудований модуль «Інтернет-магазин» допоможе швидко створити і налаштувати свій власний інтернет-магазин, почати продаж товарів і послуг в Інтернеті. Майстер магазину швидко проведе вас по всіх ключових етапах запуску, дасть можливість не упустити важливі моменти і зверне вашу увагу на корисні дрібниці які додадуть магазину привабливості та унікальності.

Безнал

Залишити заявку

Залиште вашу заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом

Х
ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ