Серпень — найспекотніший місяць року, коли потрібно збирати врожай знижок на продукти компанії «Бітрикс 24». Саме тому було розпочато акцію «Серпнем по цінах», яка триватиме до кінця літа! Кожен клієнт зможе знайти для себе привабливу пропозицію — від придбання нової ліцензії до вигідного оновлення свого продукту. Не втрачайте можливостей!

Ви використовуєте хмарний Бітрікс24 не так давно і вперше вирішили перейти до комерційного тарифу?

Кожен новий клієнт отримує знижку 24% на будь-який тарифний план на будь-який термін!

Ви давно з нами і вже не перший раз подовжуєте свій Бітрікс24 у хмарі?

Тоді ваша знижка складає 12% при сплаті будь-якого тарифного плану на півроку або 24%, якщо ви бажаєте бути з нами щонайменше рік.

Хочете розпочати використання нашого продукту з редакції «Бітрікс24.CRM», перейти на більш високу редакцію, або оновитись?

Маєте знижку 24%!

Бажаєте вигідно придбати коробкову версію «Бітрікс24»?

Саме час зекономити 12% на покупці редакцій «Бітрікс24: Корпоративний портал» на 50, 100, 250 та 500 користувачів.

P.S: А на десерт ми приготували кращи умови для тих хто не хоче втрачати хвилини на перерву.

Вам сподобається можливість отримати знижку 30% при сплаті будь-якого тарифного плану на 24 місяці!

В акції беруть участь всі хмарні тарифні плани та коробкови редакції «Бітрікс24» (окрім «Бітрікс24.Ентерпрайз»), а також «Бітрікс: Управління сайтом» (окрім редакції «Перший сайт» та продукту «Бітрікс: Ентерпрайз») та «Бітрікс: Мобільний застосунок».

Детальні умови акції:

 1. Акція діє на всій території України, окрім тимчасово окупованих територій.
 2. Акційна пропозиція діє з 01.08 до 31.08.2017 року. Рахунки та замовлення, не сплачені станом на 00:00 01.09.2017 р., будуть анульовані. Кошти, які надійдуть пізніше вказаного терміну, будуть повернені платникам.
  • В зазначений термін діють такі умови придбання продуктів компанії «Бітрикс24»:
  • Для нових клієнтів хмарного «Бітрікс24» (тарифні плани «Проект+», «Команда» та «Компанія»; терміном на 1, 3, 6 та 12 місяців), які раніше не користувалися комерційними тарифами, надається знижка 24%.
  • Для існуючих клієнтів хмарного «Бітрікс24» (тарифні плани «Проект+», «Команда» та «Компанія»), які раніше вже користувалися комерційними тарифами, надаються знижки у 12% (тарифи на 6 місяців) та 24% (тарифи на 12 місяців).
  • При сплаті «Бітрікс24» на 24 місяці (тарифні плани «Проект+», «Команда» та «Компанія»), надається знижка 24%. Такий тимчасовий тарифний план на 2 роки буде доступний лише у серпні 2017 року, його подовження неможливе.
  • При ввімкненні автоподовження наступні списання будуть здійснюватися за звичайною (не акційною) ціною.
  • На коробкову версію «Бітрікс24» (редакції «Корпоративний портал 50», «Корпоративний портал 100», «Корпоративний портал 250» та «Корпоративний портал 500») надається знижка 12%.
  • На редакцію «Бітрікс24.CRM» коробкової версії «Бітрікс24» надається знижка 24%.
  • На переходи між редакціями («Бітрікс24.CRM», «Корпоративний портал 50», «Корпоративний портал 100», «Корпоративний портал 250» та «Корпоративний портал 500») коробкової версії «Бітрікс24» надається знижка 24%.
  • На стандартні оновлення редакцій «Корпоративний портал 50», «Корпоративний портал 100», «Корпоративний портал 250» та «Корпоративний портал 500» коробкової версії «Бітрікс24» надається знижка 24%.
  • На редакції «Старт», «Стандарт», «Експерт», «Малий бізнес» та «Бізнес» продукту «Бітрікс: Управління сайтом» надається знижка 10%.
  • На «Бітрікс: Мобильний застосунок» надається знижка 10%.
  • На додаткові сайти для редакцій «Старт», «Стандарт», «Експерт», «Малий бізнес» та «Бізнес» продукту «Бітрікс: Управління сайтом» надається знижка 10%.
  • На переходи між редакціями «Старт», «Стандарт», «Експерт», «Малий бізнес» та «Бізнес» продукту «Бітрікс: Управління сайтом» надається знижка 20%.
  • Стандартні оновлення для редакцій «Старт», «Стандарт», «Експерт», «Малий бізнес» та «Бізнес» продукту «Бітрікс: Управління сайтом» продаються за ціною пільгового оновлення.
  • Стандартні оновлення для «Бітрікс: Мобильний застосунок» продаються за ціною пільгового оновлення.
 3. Перехід до процесу оформлення замовлення означає безумовну згоду партнерів та клієнтів з умовами даної пропозиції.

Для більш детальної консультації Ви можете написати нам в онлайн чат або зв'язатися по телефону. Не втрачайте можливостей придбати якісні продукти компанії «Бітрикс24» за привабливими цінами!